top of page

Matěj Richter

Pojďme se seznámit

_22_9080.jpg

Krize je problém, ale také příležitost. Mě dovedla k technikám, které dnes předávám, a objevil jsem díky ní i dar vycítit, co se děje ve vašem těle a mysli, a schopnost číst vaši energii. Čím jsem si musel projít?

Vše začalo vyhoření a zjištěním, že ani prestižní práce producenta, drahé oblečení, luxusní auta a život mezi pražskými celebritami mě šťastným neudělají. Tehdy jsem odjel na Bali a do Malajsie a až tam se vše začalo obracet k lepšímu. 

 

Žil jsem v chrámech a prošel mnoha výcviky. Každá terapie, sezení nebo reatreat mi pomohly přestat hledat štěstí venku a nalézat ho uvnitř sebe a v každé závislosti si najít bolest a tu důkladně uzdravit. ​ 

 

Léčení, které u mě nastalo, otevřelo dary, které jsem do té doby nebyl schopen vidět ani vnímat. Přišlo velké uvědomění, že dokážu naslouchat lidské duši a zároveň číst z těla jako z popsaného listu. 

 

Právě během toho putování jsem si osvojil a osobně prožil většinu technik, které dnes předávám. Po návratu za mnou začali naprosto přirozeně chodit lidé s životními otázkami a já jim začal pomáhat a zároveň i dál duchovně a zkušenostně rostl.

 

Prošel jsem 6letým koučovacím výcvikem, od roku 2018 se živím jako kouč a od roku 2019 do konce roku 2022 jsem spolu se svým koučem založil a vedl centrum zdravého životního stylu a seberozvoje Your People, kde jsem též fungoval jako lektor.

Hledáte úlevu, radu, pomoc nebo lektora? Ozvěte se.

bottom of page