top of page

Fri, Oct 27

|

âme

Wellbeing Night

Wellbeing Night je více než jen akce; je to začátek cesty, na které najdete své pravé já, a možná i pár přátel se stejným směrem.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Wellbeing Night
Wellbeing Night

Time & Location

Oct 27, 2023, 6:00 PM – 9:00 PM

âme, Haštalská 795/1, 110 00 Praha 1-Staré Město, Česko

About the event

Popis akce: 

Wellbeing Night je více než jen akce; je to začátek cesty, na které najdete své pravé já, a možná i pár přátel se stejným směrem. 

Někdy potřebujeme jen malé připomenutí, jak je důležité dát si pauzu a trochu se "pročistit". A co je lepšího než strávit večer s lidmi, kteří hledají to samé? Tento večer vám nabídne pohled na holistický životní styl, kde se poznávání sebe sama stává nástrojem k pozitivním změnám ve vašem životě.

Očekávejte směs praktických rad, intenzivních diskusí, ale i relaxačních technik. A jako třešnička na dortu? Meditace se zvukovým léčením a aromaterapií, která vás zavede do stavu hlubokého klidu a pokoje.

 Program: 

Otevření a Představení

  • Úvodní slova od Matěje, kde vám přiblíží, co všechno můžete očekávat. Někdo by řekl, že je to jako trailer k filmu, který si nenecháte ujít.

Povídání o životním stylu

  • Tady se ponoříme do světa holistického životního stylu. Jak se vám podaří skloubit všechno, co milujete, s tím, co potřebujete pro zdraví duše i těla? Odpovědi nejsou snadné, ale jsou blízko.

Práce sám se sebou

  • Od sebe-lásky až po sebe-rozvoj. Tohle je váš osobní toolkit na cestě za lepší verzí sebe sama.

Jak snížit stres a žít plněj

  • Ve světě, kde „busy“ je nové „fine“, se naučíme, jak stáhnout nohu z plynu a nalézt radost v malých věcech.

Sound Healing s křišťálovými mísami

  • V této části večera se usadíme, uzavřeme oči a necháme křišťálové mísy udělat svou magii. Věřte, že se budete cítit jako nový člověk.

Aromaterapie

  • Kdo by si myslel, že několik kapék esenciálního oleje může změnit náladu celé místnosti? Po tomto zážitku budete chtít aromaterapii doma v každém rohu.

Celkově bych řekl, že to bude noční jízda za vaším lepším já. Ale taková ta jízda, kde vůbec nepotřebujete řidičák. Jen chuť objevovat a být otevřen novým zážitkům. 

Cena: 890Kč

Těším se na vás!

Share this event

bottom of page