top of page

Sat, Nov 11

|

White Sage Therapy

Kakao & Rapé Ceremonie

Ve společném kruhu prožijeme léčivou sílu těchto dvou medicín, spolu s přednáškou o prastaré tradici jejich užívání původním indiánskými obyvateli, doprovodem živou hudbou a povídáním si o pohanském kole roku.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Kakao & Rapé Ceremonie
Kakao & Rapé Ceremonie

Time & Location

Nov 11, 2023, 6:00 PM – 9:30 PM

White Sage Therapy, Divadelní 322/24, 110 00 Praha 1-Staré Město, Česko

About the event

Trvání: 210 min.

Cena: 890 Kč  

Vstupenky ZDE!

Instruktor: Dominika B. Vodňanský / Matěj Richter 

,, Mnoho těch, kteří dnes pracují s rostlinou medicínou kakaa, uslyšeli její volání. Jedním z těchto důvodů proč rostlinné medicíny volají tolik lidí, je to, že je čas žít život vědoměji a v plném potenciálu.  Když je kakao uctivě konzumováno se záměrem sebetransformace, funguje jako jedinečná alchymie. Může silně otevírat srdce, spojovat nás s naší intuicí, přírodním a neviditelným světem. Může nám ukázat cestu vpřed, když se cítíme uvíznutí, pomoci nám rozpoznat a uvolnit blokády, vzorce a omezení zakopané hluboko v podvědomí. Kakao může také probudit mocnou tvůrčí energii. Nakonec nás kakao učí o kosmické rovnováze a o tom, jak začít žít více v souladu se zákony vesmíru.,,

Co si vzít sebou:

Šátek na oči Láhev s vodou Osobní předmět Pohodlné oblečení světlých barev

Ceremoniální kruh započneme v 17h. Proto pokud to bude jen trošku možné, prosíme o příchod alespoň 10-15 minut předem, aby jste si vybrali své oblíbené místo a mohli se v poklidu naladit na začátek společného večera.

Dominika a Matěj

Share this event

bottom of page